Lagerarbeiter (m/w/x) gesucht!

Munkaadó:
WALTER LAGER-BETRIEBE
A munkavégzés helye:
Wiener Neudorf
Munkaidő:
Vollzeit
Éves fizetés:
ab brutto € 28 000,-

WALTER LAGER-BETRIEBE ist ein Unternehmen der WALTER GROUP und die Drehscheibe für Lagerung und Transport im Süden Wiens.

Ihre Aufgaben

  • Waren schlichten und kommissionieren
  • Be- und Entladung von LKW's
  • Einlagerungen

Ihr Profil

  • Körperliche Fitness
  • Führerschein B und PKW
  • Überstundenbereitschaft
  • Solide Deutsch-Kenntnisse (B1)
  • Einwandfreier Leumund

Unser Angebot

  • Arbeitszeit: Vollzeit 38,5 h / Montag - Donnerstag 07:00 - 15:45 Uhr, Freitag 07:00 - 13:15 Uhr (kein Schichtdienst)
  • Entlohnung: Das Mindestentgelt für die Stelle als Lagerarbeiter/-in beträgt
    € 2.100,-- brutto pro Monat auf Basis Vollzeitbeschäftigung. Bei vorhandener Berufserfahrung ist eine entsprechende Überzahlung möglich.
  • Sicherheit: Ihr Arbeitsplatz ist sicher - ermöglicht durch die Finanzstärke unseres Privatunternehmens.
  • Social Benefits: Mitarbeiter*innenrestaurant / Unterstützung für Mittagessen, Inhouse-Pub / Lounge, umfangreiches Sportangebot, zahlreiche Mitarbeiter*innen-Events, ...

Ihr Arbeitsplatz ist in Wiener Neudorf (am südlichen Stadtrand von Wien). Ein kostenloser Parkplatz wird zur Verfügung gestellt.

Bitte senden Sie Ihren Lebenslauf an folgende Adresse:

IZ NÖ-Süd, Strasse 14, Objekt 15

AT-2355 Wiener Neudorf

oder per e-mail an [email protected].

Ide kattintva megtalál minket!

Lépésről lépésre végigkísérjük a pályázati folyamaton. A legvégén található áttekintésben még egyszer javíthatja az adatokat.

  • A legjobb képzések és továbbképzések

    A legjobb képzések és továbbképzések

  • A vezetőket saját sorainkból választjuk ki

    A vezetőket saját sorainkból választjuk ki

  • Vonzó jutalékok

    Vonzó jutalékok

  • 5 hét szabadság<br>+ 1 hét

    Rugalmasság minden irányban

  • Étkezési támogatás

    Étkezési támogatás

  • Események

    Rendezvények munkatársaknak

Kérdései vannak vagy személyes tanácsadást szeretne?

Petra Steurer
Petra Steurer Wiener Neudorf +43 2236 606-7073 E-mail küldése

Gyakori kérdések és válaszok

Nagyon jókkal! Hiszen a WALTER GROUP-nál minden esélye megvan pályakezdőként. Ha gazdasági, nyelvi vagy műszaki szakirányú oktatási intézményből érkezik, azonnal és közvetlenül csatlakozhat vállalatunkhoz. Iparági ismeretek nélkül részt vesz egy intenzív gyakornoki programon, amely a „Train the Winner“ nevet viseli.

Saját trénere vezetésével szakmai és szociális kompetenciák birtokába jut, és gyorsan felnő jövőbeni feladataihoz. Mivel a WALTER GROUP is folyamatosan és tartósan növekszik, újabb és újabb karrierlehetőségek adódnak.
A szakmai tapasztalatok vagy az iparági ismeretek alapvetően nem szükségesek az operatív tevékenység elkezdéséhez. Hiszen a „Train the Winner“ gyakornoki programunk keretében mind elméleti, mind gyakorlati szempontból kiképezzük új munkatársainkat. Vannak azonban olyan területek, ahol nagyra értékeljük a releváns tapasztalatokat és a korábbi ismereteket. Például az informatika, a jog vagy az értékesítés területén, ahol vonzó karrierlehetőségeket kínálunk a (fiatal) szakembereknek. Tippünk: Vessen egy pillantást állásajánlatainkra!
A klasszikus szállítmányozói és irodai asszisztensi szakmákat nem lehet a vállalatunknál megtanulni.

Az Állásajánlatok menüpont alatt minden hirdetésnek van egy linkje, amely az online jelentkezési laphoz vezet. Kérjük, töltse ki és küldje el a pályázati dokumentációval együtt. Ezután kap egy e-mailt, amely megerősíti, hogy pályázata megérkezett hozzánk. Majd legfeljebb tizennégy nap múlva kap tőlünk egy üzenetet a jelentkezés eredményéről. Ha ez pozitív, akkor ezek a lépések következnek:

  1. Első ismerkedő beszélgetés telefonon vagy Skype-on keresztül.
  2. A toborzónkkal folytatott személyes interjú nálunk.
  3. Speciális pozíciók esetén esetleges második interjú egyik részlegvezetőnkkel.

A pályázat végeredményéről e-mailen vagy telefonon értesítjük. Ha időközben szeretne tájékoztatást kapni a jelentkezés állásáról, pályázati vezetőnk örömmel áll rendelkezésére.

Üdvözöljük egy kiváló munkaadónál!

Great Place to work
Best Recruiters
trend.
trendence
TOP COMPANY
OPEN COMPANY
Kapcsolat