Internationaler Customer Service Manager (m/w/x)

Zamestnávateľ:
CONTAINEX
Miesto výkonu práce:
Wiener Neudorf
alebo
Kufstein
Pracovná doba:
Vollzeit
Ročná mzda:
ab brutto € 46 500,-

CONTAINEX ist ein Unternehmen der WALTER GROUP und europäischer Marktführer im Handel mit Containern und mobilen Raumsystemen. Den Kunden aus Industrie, Handel, Gewerbe und dem kommunalen Bereich wird "Raum sofort" – das heißt Raumlösungen mit Containern - zur Verfügung gestellt. Die Produktion erfolgt in mehreren europäischen Werken. Das 1981 gegründete österreichische Familienunternehmen verbindet traditionelle Werte mit einem modernen Management und Expansionsgeist.

Ihre Aufgaben

  • Angebotslegung: Sie bearbeiten Ausschreibungen und Offerte
  • Verbindungsglied: Sie fungieren als Schnittstelle zwischen Kunden, Sales Management und Technik
  • Prozessbegleitung: Von der Angebotslegung über die Logistik bis zur Nachbetreuung sorgen Sie für einen reibungslosen Ablauf
  • Projektkoordination: Bei Bauprojekten übernehmen Sie federführend die Regie, Organisation und Durchführung
  • Nachbetreuung: Auch wenn einmal etwas nicht so klappt wie geplant, finden Sie eine Lösung
  • Erfolgskontrolle: Mit einem Blick auf die Kennzahlen analysieren Sie abgeschlossene Aufträge und optimieren dadurch Prozesse für die Zukunft

Ihr Profil

  • Qualifikationen: Sie haben kürzlich ein technisches oder wirtschaftliches Studium abgeschlossen
  • Sprachen: Sehr gute Deutsch- und Englisch-Kenntnisse, weitere Sprachen von Vorteil
  • Persönlichkeit: Sie sind ein Organisationstalent. Auch wenn viele Aufgaben auf Sie warten, wissen Sie durch Ihre Erfahrung selbstständig Prioritäten zu setzen

Ihre Perspektiven

  • Traineeprogramm: Starten Sie mit einer auf Sie zugeschnittenen Aus- und Weiterbildung im Rahmen unserer WALTER ACADEMY. Schritt für Schritt entwickeln wir Sie zum zentralen „Spielmacher“ in Ihrem Bereich
  • Sicherheit: Ihr Arbeitsplatz ist sicher und Ihre Zukunft somit leichter planbar - ermöglicht durch die Finanzstärke unseres Privatunternehmens
  • Wertschätzung: Ein modernes und wertschätzendes Arbeitsumfeld inkl. Möglichkeit für Homeoffice und Arbeitszeitflexibilisierung. Zusätzlich genießen Sie zahlreiche Social Benefits (Mitarbeiter*innenrestaurant / Unterstützung für Mittagessen, Inhouse-Pub / Lounge, gratis Parkplätze, umfangreiches Sportangebot, zahlreiche Mitarbeiter*innen-Events, Sprachkurse…)
  • Karriere: Führungspositionen besetzen wir aus den eigenen Reihen

Das Mindestgehalt für diese Position liegt – abhängig von Qualifikation und Erfahrung – bei € 46.500,- brutto pro Jahr. Das Jahresgehalt setzt sich zusammen aus 14 Monatsgehältern und einer garantierten Prämie. Nach Absolvierung des Traineeprogrammes bieten wir Ihnen zusätzlich eine leistungsbezogene Erfolgsbeteiligung.

Alle Menschen sind uns herzlich willkommen, unabhängig von beispielsweise: Herkunft, Beeinträchtigung, Geschlecht, Orientierung.

Ihr Arbeitsplatz ist in Wien / Wiener Neudorf oder Kufstein / Tirol. Ein kostenloser Shuttle-Service aus Wien steht Ihnen zur Verfügung bzw. unterstützen wir Sie auch gerne bei Bedarf bei der Wohnungssuche.

Gestalten Sie mit uns die Zukunft der WALTER GROUP und bewerben Sie sich online!

Preklikajte sa k nám!

Krok za krokom Vás budeme sprevádzať procesom uchádzania sa o miesto. V prehľade na konci si môžete svoje údaje ešte raz upraviť.

  • Najlepšie vzdelávanie a ďalší rozvoj

    Najlepšie vzdelávanie a ďalší rozvoj

  • Vedúci zamestnanci z vlastných radov

    Vedúci zamestnanci z vlastných radov

  • Atraktívne výkonnostné prémie

    Atraktívne výkonnostné prémie

  • 5 týždňov dovolenky<br>+ 1 týždeň

    Flexibilita vo všetkých smeroch

  • Finančná podpora stravovania

    Finančná podpora stravovania

  • Podujatia

    Eventy

Máte otázky alebo požadujete osobné poradenstvo?

Orgeta Kulheku
Orgeta Kulheku Wiener Neudorf +43 2236 606-7450 Poslať e-mail

Časté otázky a odpovede

Veľmi dobré! Pretože v skupine WALTER GROUP máte ako nováčik na profesijnom trhu všetky šance. Pokiaľ ste absolvovali vzdelávacie zariadenie so zameraním na ekonomiku, hospodárstvo, jazyky alebo techniku, potom nastúpite okamžite a priamo do biznisu. Bez znalostí v odvetví, za to ale v rámci intenzívneho trainee programu, ktorý nazývame „Train the Winner“.

V sprievode vlastného kouča zvýšite svoje odborné, ako aj sociálne kompetencie a plynulo si osvojíte budúce úlohy. Pretože aj skupina WALTER GROUP neustále a trvalo udržateľne rastie, vznikajú nepretržite nové kariérne šance.
V zásade nie sú pre vstup do nášho operatívneho obchodu potrebné žiadne profesijné skúsenosti alebo znalosti v odvetví. Pretože nových zamestnancov sami vzdelávame v rámci nášho programu pre praktikantov a nových zamestnancov „Train the Winner“ po teoretickej ako aj praktickej stránke. Prirodzene existujú oblasti, v ktorých si príslušné skúsenosti a predbežné vedomosti veľmi vážime. Napríklad v našom oddelení IT, v právnom oddelení alebo predaji, kde dokážeme profesionálom ponúknuť atraktívne kariérne šance. Náš tip: Pozrite sa jednoducho na naše Voľné miesta.
Klasické učňovské povolania ako špeditér – disponent / špeditérka – disponentka alebo obchodný asistent / asistentka sa v našej spoločnosti nevyučujú.

V rubrike Voľné miesta má každý inzerát odkaz, ktorý Vás presunie na online formulár uchádzača o zamestnanie. Vyplňte ho, prosím, a odošlite ho spolu s Vašimi podklady uchádzača o zamestnanie. Následne obratom dostanete e-mail. Tento e-mail je potvrdením, že Vaša žiadosť o zamestnanie u nás dobre dorazila. Potom to bude trvať maximálne 14 dní, kým od nás dostanete správu o výsledku Vašej žiadosti o zamestnanie. Pokiaľ bude výsledok pozitívny, budeme pokračovať nasledovne:

  1. Prvý zoznamovací rozhovor po telefóne alebo prostredníctvom Skype.
  2. Osobný pohovor u nás s jedným z našich personalistov.
  3. Možný druhý termín s jedným z našich vedúcich pracovníkov odborného oddelenia – v prípade špeciálnych pracovných pozícií.

O konečnom výsledku Vašej žiadosti o zamestnanie Vás budeme informovať e-mailom alebo telefonicky. Pokiaľ sa chcete poinformovať o stave Vašej žiadosti o zamestnanie, máte k dispozícii nášho HR manažéra / personalistu.

Vitajte u zamestnávateľa s mnohými vyznamenaniami

Great Place to work
Best Recruiters
trend.
trendence
TOP COMPANY
OPEN COMPANY
Kontakt